Результатом роботи німецьких інженерів став найглибший рестайлінг за всю історію випуску моделі. Оновлений флагман зазнав зовнішніх змін в бампері та решітці радіатора. Тепер вона така, як у Mercedes-Maybach. А ходові вогні Multi Beam - з потрійними смугами, корму прикрашає додатковий хром. Задні ж
світлодіодні ліхтарі оздоблені справжніми кристалами Swarovski.

Новий Mercedes-Benz доступний одразу в декількох модифікаціях: в короткій або довгій версіях, надпотужній версії Mercedes-AMG та ексклюзивній Mercedes-Maybach.

Особливе місце у довгому списку технічних інновацій S-Class відведено потужним та економічним двигунам нового покоління. Перш за все, це бензиновий рядний шестициліндровий мотор з допоміжним електричним
компресором та вбудованим стартер-генератором, шестициліндровий дизель потужністю 210 кВт (285 к.с.), доступний у версії S350 d 4MATIC, та його форсована версія з віддачею 250 кВт (340 к.с.), що призначена для S400 d 4 MATIC.

У версії AMG S 63 використовується 4,0-літровий бітурбований двигун на 612 к.с.,  а топовий S 65 AMG представлено 6,0-літровим мотором, потужністю 630 к.с. У виконанні Maybach встановлюються 8-циліндрові двигуни.

S-Class обладнано трьома радарами зі збільшеною дальністю дії та стереокамерою, завдяки чому проекційний екран «бачить» на 2 м вперед, а ліхтарі освітлюють дорогу дальнім світлом на відстань 650 м.

Щодо салону, то тут автомобіль отримав широкоекранний дисплей з трьома стилями зображення і нове покоління керма. Комплекс Fit & Healthy став ще більш «розумним»: система Energizing Comfort Control одночасно керує роботою клімат-контролю, бортового ароматизатора, вентиляції і масажу в кріслах, підсвітки салону та аудіосистеми. Пасажир може вибрати одну з 6 програм в залежності від настрою та потреб.

Серед новинок безпеки – електронна система гальмування, а також система активного попередження про обмеження швидкості.

Побачити авто у Львові, а також укомплектувати S-Class відповідно до Ваших побажань, можна в дилерському центрі «Галичина-Авто», що розташований на вулиці Городоцькій, 282.

До слова, презентація нового Mercedes-Benz S-Class, з індексом MR222, усього лиш місяць тому відбулась на Франкфуртському автосалоні.