Змагання стали хорошою репетицією для команд перед зимовим чемпіонатом, який стартує наприкінці жовтня. У фінальному матчі за головний трофей змагань зустрілися «Галицька Здоба» (у півфіналі були сильнішими за «Фуджікуру») та «Євробуд-КМ» (пройшли «CoreValue»). 
 
З перших хвилин гри гравці «Галицької Здоби» захопили ініціативу, багато атакували, але впевнено у воротах «євробудівців» грав їхній кіпер Віталій Кадира. І лише після того, як «здоба» замінила воротаря на п’ятого польового гравця, цій команді вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Влучним ударом відзначився Андрій Перун. Саме за мінімальної переваги «Галицької Здоби» й завершився перший тайм цього поєдинку. 
 
На початку другого тайму підопічні Сергія Тригубця подвоїли рахунок в зустрічі. З передачі того ж таки Андрія Перуна відзначився Володимир Данилюк. 
 
Через декілька хвилин інтригу в цьому протистоянні спробував повернути Роман Вишиваний, який скоротив відставання своєї команди до мінімуму. Проте, це було ненадовго. Після контратаки «Здоби» відзначився все той же Перун. Довершив перевагу своєї команди Володимир Котович, який ударом в порожні ворота поставив «жирну» крапку у цьому протистоянні. «Євробуд-КМ» дав гідний бій у фіналі, однак «Галицька Здоба» була трішки сильнішою. 
 
У підсумку перемога «Галицької Здоби» з рахунком 4:1 не тільки у фіналі «Відкритого Кубка Львівщини», а й на турнірі загалом.  
 
Щодо втішного «Кубка Престижу», то у вирішальній битві за трофей зустрілися «Львівгаз» та «Енергія-2». На шляху до фіналу команди по черзі обіграли «Інкогніто» - 5:1 та АК «Старяву» - 6:5. 
 
У вирішальному матчі боротьби як такої не вийшло. Молоді «енергетики» легко переграли свого суперника. Єдине, що вдалося зробити гравцям «Львівгазу», так це підсолодити гіркоту поразки. У підсумку - 6:1 перемога «Енергії-2» й саме ця команда стала володарем втішного трофею.
 
Після завершення усіх поєдинків відбулося нагородження переможців та призерів турніру. З рук віце-президентів Асоціації футзалу Львівщини Олега Верещинського та  Мар’яна Лозинського, а також Петра Закалюжного (голова комітету з організації та проведення змагань АФЛ) команди отримали заслужені Кубки та медалі. Індивідуальними нагородами були відзначені кращий гравець турніру Олександр Дудаш (Євробуд-КМ) та кращий воротар турніру Антолій Стасюк («Галицька Здоба»). Останній доклав чимало зусиль до перемоги своєї команди на турнірі, неодноразово підтверджуючи свій високий рівень.