Триває підготовка до акції „Різдво разом”, під час якої тисячі студентів зі Східної України святкуватимуть Різдво в родинах галичан, — повідомили „Контекст-Медіа” в відділі інформації та зовнішніх зв´язків Українського католицького університету.
23 грудня в приміщенні Львівського національного університету ім. І. Франка грудня відбулася робоча зустріч оргкомітету, яку вів ректор ЛНУ Іван Вакарчук. В зустрічі взяли участь близько двадцяти представників навчальних закладів Львова.
Основним питанням, яке обговорювали учасники зустрічі, була готовність галицьких родин прийняти гостей зі Сходу.
За зведеними даними від усіх ВНЗ, сьогодні галицькі родини готові прийняти трохи більше, ніж 1000 гостей. Члени оргкомітету обговорили заходи, спрямовані на популяризацію акції серед мешканців Галичини.
Ректор Львівської Духовної семінарії Св. Духа о. Богдан Прах наголосив, що важлива роль в успішному проведенні акції належить парафіяльним священикам, які б разом з парафіянами організували гостям теплу зустріч.
Задля популяризації акції відділ інформації та зовнішніх зв´язків Українського католицького університету презентував рекламний ролик, відзнятий за участі Марічки Бурмаки, Славка Вакарчука („Океан Ельзи”) та Фоми („Мандри”). Організатори висловили сподівання, що ефірний час для ролика виділять центральні та регіональні телеканали. Учасники зустрічі також обговорили програми святкувань, які б дозволили гостям зі Східної України краще пізнати різдвяні звичаї галичан.
„Скільки б не приїхало гостей, ніхто з них не залишиться поза нашою увагою, – запевнив ректор ЛНУ Іван Вакарчук. – Ми активно працюємо над тим, щоби прийняти всіх, хто приїде”.
Організатори акції сподіваються, що ідея спільного святкування Різдва не залишить байдужими галичан і кожен з нас запросить до своєї господи наших братів зі Сходу.