Галицький районний суд відклав на 20 лютого розгляд у справі щодо підробки документів Львівської міськради на продаж землі.

Про це повідомляє кореспондент „ПресТайм”.

В червні 2006 року за фактом підробки документів посадовими особами Львівської міськради СБУ порушила кримінальну справу. Йдеться про ухвалу Львівської міської ради від 29 червня 2000 року „Про продаж вільних земельних ділянок несільськогосподарського призначення”. В одному варіанті додатку до ухвали зазначено про продаж п’яти земельних ділянок, в іншому — двадцяти.

Земельні ділянки викупило ПП „Галицькі страви”. В 2005 році договори купівлі-продажу землі були підписанні між цим ПП і ТзОВ „Західна нафтова група”.

У постанові про порушення кримінальної справи вказано про попередню змову службових осіб управління земельних ресурсів Львівської міськради і ПП „Галицькі страви” щодо підробки документів.

Сьогодні в Галицькому районному суді розглядалась скарга одного з керівників ПП «Галицькі страви», який оскаржує постанову про порушення кримінальної справи. В своїй скарзі він стверджує, що СБУ порушила кримінальну справу за фактом підробки документів лише на основі припущень, оскільки немає проведеної експертизи чи дійсно відбулась підробка документів.

Крім цього, представник скаржника в суді заявляє, що якщо прокуратурі було відомо про осіб, які здійснили підробку документів, то слід було порушувати кримінальну справу проти особи чи осіб, а не за фактом.

Зважаючи на зміни у законодавстві, скаржник просить разом із скасуванням постанови про порушення кримінальної справи відмовити у її порушенні.

Під час засідання представник прокуратури повідомив, що по 15-ти земельних ділянках Львівська санепідемстанція та МНС не надавали своїх висновків, і це стало однією із підстав порушення кримінальної справи. «Це свідчить про факт підробки», — зазначив він.
За його словами, про конкретних осіб, аби порушити справу проти них, прокуратурі невідомо.

Заслухавши пояснення сторін, суд оголосив перерву до 20 лютого.

Своє рішення суд мотивував бажанням заслухати пояснення слідчого, якому доручено розслідувати кримінальну справу.

У клопотанні представника Львівської міськради, адвоката Тараса Греня, залучити ЛМР як третю сторону у справі, суд відмовив.