Винниківські активісти домоглися закриття трьох салонів так званої Національної лотереї.

Про це повідомила прес -служба Винниківської міської ради.

Учасники ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» влаштували рейд по гральних закладах, зафіксували на відео роботу гральних автоматів і викликали поліцію. Поліцейські опломбували заклади та призупинили їхню роботу. Зараз відкрили кримінальне провадження за статтею про гральний бізнес.

Міський голова Винник Володимир Квурт прокоментував цю ситуацію. Він вважає, що поряд із азартними іграми варто заборонити ще й електронну лотерею.

«Сьогодні гральний бізнес ховається за вивісками спортлото й інших лотерей, але насправді це ніщо інше, як гральні салони. В них відбувається гра на гроші, продають алкоголь і вони стають осередком злочинності у наших містах. Якщо ми хочемо захистити майбутнє наших дітей, необхідно терміново вносити зміни у Закон України про заборону грального бізнесу та доповнити перелік азартних ігор електронною лотереєю, яка є нічим іншим, як аналогом «однорукого бандита». Цю проблему бачать батьки, вчителі, мешканці, отже, повинна нарешті побачити і Верховна Рада. Сподіваюсь, позицію Винниківської міської ради підтримають й інші міста України», — розповів Володимир Квурт.

Нагадаємо, що в Україна діє офіційна заборона на гральний бізнес.