Лише у першому періоді львівська команда зуміла нав’язати супернику свою боротьбу. Утім, «Політехніка-Галичина» та «Хімік» у першій чверті гри «подарували» глядачам сумбурний баскетбол. У діях обох команд було багато браку в атаці. Як підсумок – команди на двох закинули лише тридцять очок – 14:16.

Друга половина гри «Політехніка-Галичина» - «Хімік» пройшла під диктовку гостей. Розрив у рахунку був настільки великий, що головний тренер южненців Дарко Руссо наприкінці матчу випустив на майданчик усіх своїх резервістів. Що сталося з Політехнікою-Галичиною у другій чверті матчу та у другій половині загалом, словами описати важко. Львівська команда знову довела свою неготовність до нового баскетбольного сезону.

Знову вболівальники на трибунах знали яка команда переможе ще далеко до завершення матчу. Невдалих епізодів львівської баскетбольної команди було стільки, що деякі вболівальники аж бралися за голови. Інші – просто сміялися. Матч з «Хіміком» ще раз довів, що рівень деяких легіонерів у «Політехніці-Галичині» не відповідає рівню команд Суперліги.

Утім, як зазначив головний тренер львів’ян Дмитро Базилевський на післяматчевій прес-конференції, клуб наразі ні з ким прощатися не буде. Наставник львів’ян вірить у те, що команду найближчим часом таки прорве. Також Дмитро Базилевський додав, що клуб шукатиме підсилення. А підсилення львів’янам необхідне як повітря.

Найбільше розчаровує не так результат львівських «гуліверів», як сама гра. Уже неодноразово львівські баскетболісти не можуть справитися з обороною суперника. Інколи підопічні Дмитра Базилевського в атаці просто безпорадні, інколи – зловживають індивідуальними діями.

Натомість гра львів’ян у захисті власної корзини також бажає бути кращою, особливо у трисекундній зоні. У грі з БК «Одеса» центровий Шон Кінг набрав 18 очок, а центровий «Хіміка» Арон Макгі набрав 21 очко і зробив 12 підбирань. «П’ятий» номер «Політехніки-Галичини» Вейн Воллес наразі не справляється зі своїми візаві. Американець до сезону наразі не готовий. Українець Артем Чемякін своєю грою також не подає особливих надій.

За чотири зіграних матчі «Політехніка-Галичина» набрала лише 254 очки. У середньому за матч команда набирає 63,5 очка. Для перемог цього явно замало. Після четвертої поспіль поразки у чоловічій Суперлізі крісло під головний тренером львівської команди Дмитро Базилевським, мабуть, захиталося. Утім, чи буде новий наставник успішніший з тими гравцями, які є в обоймі Базилевського, сказати дуже складно.

«Політехніка-Галичина» (Львів) – «Хімік» (Южний) - 57:74 (14:16, 11:17, 17:20, 15:21)

«Політехніка»: Моровіч (14), Харріс (7 ), Живчевіч (7), Зубрицький (6), Воллас (4 + 6 підборів) - старт; Одуфува (8 + 6 підборів), Алфьоров (7), Панченко (2), Чемякін (2), Ревзін (0), Полюляк (0).

«Хімік»: Мітчелл (10 ), Мілетіч (11), Яковлєв (8 + 6 підборів), Террі (15 + 6 підборів), Макгі (21 + 12 підборів) - старт; Васільєвіч (4), Пустовий (3), Попов (2), Тихонов (0), Прокопенко (0), Сізов (0), Біда (0).