Ось і цього разу надійшли анонси про проведення заходів до дня Незалежності у Львові, написані у стилі, який у нас на сайті заведено називати «гандон-стайл»:  це стиль поведінки метою якого є намагання людей виглядати більшими, ніж вони є насправді.

Анонс від ОДА:

«23 серпня на площі перед Львівською обласною державною адміністрацією. понад 100 членів Європейського молодіжного парламенту, який саме засідатиме у Львівській ОДА, вийдуть на площу з своїми національними стягами та національними прапорами України та залишать своє побажання нашій державі на величезній листівці, спеціально встановленій на площі (розміром 16 на 2 метри). Своє побажання незалежній Україні на листівках напишуть також перші особи області і міста, представники ЗМІ та усі охочі громадяни».

Анонс від Львівської міської адміністрації:

«Вперше в Україні до Дня Незалежності у Львові буде встановлено рекорд із одночасного синхронного виконання найпопулярнішого соціального (!) танцю – польки, зафіксувавши це досягнення у Книзі Рекордів України».

Подібні, за перепрошенням, «рекорди» з будь-якого приводу і без приводів встановлюються не тільки у Львові, але й по всій країні. Кричуща некомпетентність керівників, які посідають свої крісла за політичними квотами, штовхає їх на шлях підміни реальної роботи піаром. Та й якої компетентності можна вимагати від вчорашнього історика, який недавно очолив Львівську регіональну філію нафтопроводу «Дружба»? Пофіг! Без вагань всідаються у будь-яке керівне крісло. Керувати міліцією? - Будь ласка! Міністерством транспорту? - Завжди готовий!  Міністерством культури? - Це. бля, моє!  Їхня перша і основна думка не "А чи маю я знання і досвід, щоб претендувати на цю посаду?", а зовсім інша: "Що ця посада може принести мені у матеріальному чи статусному плані?"

Недавно мені пригадали про те, як за часів Олійника затіяли «геніальний» проект побудови Бродівського нафтопереробного комбінату за 4 млрд. доларів. І автором цього проекту – це найцікавіше! Це чудово! Який талановитий! – автором проекту був якийсь 18-річний хлопчик! «На жаль недоброзичливці не дозволили Олійнику реалізувати цей проект!», - бідкався співрозмовник.

А на мою думку, правильно, що не дозволили Олійнику замутити аферу і вкрасти вже не мільйони, а сотні мільйонів. Невже не ясно, що це була нагла розводка з боку губернатора, який навіть не постарався надати їй правдоподібного вигляду? Пацан-другокурсник створив на коліні проект на 4 млрд. доларів! І це в місті, де є професори, академіки, наукові інститути і т. д., і т. ін.. А губернатор під р-р-революційний шумок вирішив пролобіювати в київських любих друзів фінансування на це потьомкінське село.

Ніякої роботи ні за ними, ні перед ними!

Що зробив Ющенко, крім Батурина і музею Арсенал?

Що зробив Садовий, крім фонтану перед Оперою і лавочок на площі Ринок?

Що корисного не для себе, а для суспільства зробив Вінський, Єхануров, Яценюк, Янукович і вся оця братія від Києва і до найдальших околиць?

Ні-чо-го!

Зате, на піарі вони, що називається. «зуби з’їли». Тобто наші політики не вміють нічого, крім шоу, зате піаром вони оволоділи прекрасно. І ще вміють красти – крадуть вони, як дихають. Власне, саме задля цього вони і рвуться до влади, а різні шоу для народу покликані замаскувати їхню некомпетентність і зажерливість.