Позаяк сьогодні минає 10 днів з часу повідомлення про початок розсилки листів від НРУ членам Партії регіонів, журналіст Вголосу поцікавилася в Олександра Ганущина, чи надійшли уже відповіді.

«Ще немає, крім вчорашньої істерики Грещука, яку споглядав у записі», – розповів депутат.

Він нагадав, що двоє депутатів від Партії регіонів уже покинули відповідні фракції. У Львівській обласній раді з фракції Партії регіонів вийшов Василь Круць, а у Львівській міській раді – Ігор Дедишин.

Олександр Ганущин зазначив, що на того ж Василя Круця облрада не тиснула, попри запевняння.

«До речі, на Круця ніхто не тисне. Я цікавився його статусом. Він є начлікарем районної лікарні, яка до обласної ради має таке ж саме відношення, як Грещук до балету. Лікарнею керує голова районної адміністрації, який є регіонал, він точно на нього не тисне в цьому напрямку», – розповів депутат.

Він додав, що сам Ігор Грещук не має права відповідати за усіх депутатів від Партії регіонів.

«Для себе я це сприймаю як особисту відповідь Грещука. Я розумію що він «за» прийнятий державний закон, який він там так розхвалює. І це його вибір. Він вже свого часу подібний вибір робив у Буській районній раді, коли відмовлявся голосувати за визнання УПА воюючою стороною. Тобто для мене нічого дивного», – наголосив Олександр Ганущин.

Він додав, що зараз очікує на особисті відповіді представників Партії регіонів або членів відповідних фракцій у радах.

«Я сподіваюся, що повага депутата до депутата має бути, якщо вже немає поваги безпосередньо до законодавства, яке регулює статус депутата», – додав депутат облради.
Олександр Ганущин додав, що він уже отримав першу відповідь від депутата Радехівської районної ради.

Нагадаємо, 9 липня депутати облради від НРУ Олександр Ганущин і Андрій Корнат повідомили, що НРУ надіслала листа до кожного представника Партії регіонів в місцевих радах Львівщини з проханням вийти з партії (фракції), а також оприлюднити своє ставлення щодо ухвалення Закону України «Про засади державної мовної політики».

Відповідь депутата Радехівської районної ради Мирослава Богіри:

«Шановний Олександре Олександровичу!

На Ваше звернення інформую, що свою позицію щодо мовного питання я висловив на спільному засіданні сесії районної ради та сесій місцевих рад. Хід сесії транслювався на площу перед районним Народним домом, у якому вона проходила. Репортаж із сесії поданий місцевим радіомовленням та у передачі КП «Телестудія „Радехів». Вважаю, що питання мови у державі мало б об’єднувати суспільство, а не викликати в ньому негативні емоції.

Як депутат районної ради я не належу до жодної фракції, є позафракційним.

Мої політичні погляди та переконання є моєю особистою справою, і ніхто не вправі нав’язувати мені своєї думки чи зобов’язувати мене їх змінити.

З повагою, депутат Радехівської районної ради М.Богіра»