Однак Олександр Ганущин уже втретє не з’явився на суд, інформує прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

На суді представник Бродівської районної організації ВО «Свобода» подав клопотання про перенесення засідання для того, щоб заслухати відповідача, автора статті Олександра Ганущина. Суддя призначив слухання на 15 лютого 2016 року.

Нагадаємо, що Бродівська районна організація ВО «Свобода» подала до суду на депутата (тепер – голову) Львівської обласної ради Олександра Ганущина, вимагаючи спростувати наклеп, оприлюднений на сторінках районної газети «Голос відродження».

У газеті «Голос відродження» було опубліковано статтю «Граната, кинута під прапором ВО «Свобода», підписану О. Ганущиним. У ній ішлося про події 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради, наслідком яких стали репресії проти націоналістів, обшуки, арешти, переслідування. Й автор статті, без суду і слідства, поспішив звинуватити «Свободу» в теракті.

У судовому позові бродівська «Свобода» вимагає спростувати брехню та наклепи й опублікувати рішення суду на сторінках тієї ж газети. «Поширені районною газетою твердження про те, що «Граната, кинута під прапором ВО «Свобода», що цю гранату «… метнув у натовп представник так званого «Легіону Свободи», «… якийсь із партійних адептів взяв та й кинув гранату у правоохоронців», «.. запустив бойову гранату у гвардійців…», є фактично звинуваченнями у злочині, які за відсутності доведення такого злочину та встановлення вини вироком суду є грубим порушенням Конституції та законодавства України і завдають суттєвої шкоди діловій репутації позивача – відповідного районного підрозділу Всеукраїнського об'єднання «Свобода», – йдеться в позовній заяві.