Садового вкотре обізвали нєхарошим словом іноземного походження з нетрадиційним азимутом. Оскільки, самого Садіка не було, остракізму піддали його альтер-его – Олега Засадного. Круглим столом йому засадили по сам оглядовий садочок на Ратуші. Засадний за Садового, це крутіше, ніж Медвєдєв за Путіна.

Круглий стіл "Правда про підготовку Євро-2012 у Львові" виявився прямокутним. І антикваріатним. Тому Борис Возницький заборонив пересовувати його на центр залу. Борис Возницький – герой України. Тому сидіння доповідачів спиною до глядачів він вважає не казковим персонажем в образі баби-яги, а звичайною протестантською етикою з духом капіталізму і феноменологією Гегеля.

Ми з вами, поки ще живемо не в Євросоюзі, тому довелося натякнути шановним гостям і дорогій родині на те, що співати спиною до глядачів міг собі дозволити тільки Джим Моррісон. Але Джим – бог! Зміїний король.

А Громадський форум Львова, Асоціація роботодавців Львівщини, чиновники і депутати – лише слуги народу, зобов'язані неухильно дотримуватись заповітів демократії.

Перші 1,5 години круглого столу виявились водичкою з кисельними берегами. Жуйкою для парнокопитних. Фантастикою на 2012 поверсі. Що вони чесали, це потрібно було чути? Журналісти потрохи почили змиватись з тієї фієсти. Нудна пустельна дискусія зрідка перекрикувалась фінтами Дячука-Ставицького та арабськими цифрами і співами Ростислава Штиня, уповноваженого представника міжнародного консорціуму "Імпленія – Аксон – Данапро", який косив під Хоттабича.

Дячук-Ставицький схрещує свої мечі з директором департаменту "Євро-2012" Олегом Засадним. В них різні вагові категорії, з огляду на карпатську емоційність тренера і абсолютну аморфність віщого Олега. Садік, як і завжди, відсилає замість себе свою сіру, непримітну команду слухняних виконавців. Засадний і Синютка – як на підбір. Є в них щось таке, що стелиться, як плющ. Хоча, в того ж Процика і Березюка – нормальна аура, а Ксеня Курилишин – то взагалі, звєзда балєту. З неї б картини писати.

Засадний щось пробубонів про те, що 80 % львів'ян "за" Євро, значить ми будемо його організовувати. А якщо 80 % львів'ян скажуть команді Садіка піти нах, то всі ратушанці з таким ж ентузіазмом підуть нах? Дячук, як і завжди, звинуватив Ратушу у вбивстві Кеннеді і не вирішенні питання з "Україною". Незаймана Ратуша вважає "Карпати" порочною організацією і тому ламається зі стадіоном, як целка. І навіщо Львову 2-ва стадіони, запитує Ставицький, з конкретним натяком на португальські стадіони, де після Євро-2004 кози пасуться.

Ростислав Штинь схрещує свої мечі зі здоровим глуздом, розповідаючи хитромудрі трахі-тібідохі про новий стадіон на Стрийській. Що там після Євро будуть і футболи, і концерти, і, напевне, і кориди, і родео. Розповідає все це з конкретним натяком на "Уемблі". Соррі, які концерти?

Британські цілодобові тусовщики реально можуть зібрати там цілий стадіон, закинь на "Уемблі" The Chemical Brothers, Muse, Oasis, чи на крайняк, Klaxons. Яка українська банда може зібрати цілий стадіон? "Океан Ельзи"? 3-ри ха-ха. Хіба, що Земфіра, якщо, ще приїде. Про львівські банди, які раніше тусувались в "Ляльці" краще мовчати.

На цьому він не зупиняється і фантазує на тему 2-го стадіону з огляду на можливий вихід в футбольну вишку ФК "Львів". Про фантастику на 2012 поверсі вже писалось. Хтось з мудрагелів круглого столу заявив, що якщо "Карпати" будуть грати в євро кубках, то до Львова буде валити народ з Тернополя, Франківська і Луцька. Ага, буде. "Карпати" з Ковельом не можуть ніяк розібратись, а ці вже на Луцьк сподіваються.

Серйозний базар почався після того, як Гірняк наїхав на Засадного в ратушанському окопі. Пішла жара. Блін, довелося чекати на це 1,5 години. А все розпочалось з заяви Павленка про можливу передачу до Харкова львівського золотого євро-телятка (Павленко не є фігурантом даного тексту, а лише словами невідомих ранкових журналістів).

Гірняк прямо запитав про причини ратушанської бездіяльності, і особливо, про не підписання інвестиційної угоди на будівництво стадіону. Засадний застосувавши, улюблену тактику Садіка, почав погоджуватись з претензіями Гірняка, тим самим зашифрувавши логічну відповідь на конкретне запитання під буквами українського алфавіту.

Гірняк пригрозив Заставному позачерговою сесію міської ради на якій розглянуть питання зриву Садовим підготовки до Євро-2012. Заставний сказав, що інвесторів немає, хоча одесную його сидів представник тих самих інвесторів – пан Штинь. Інвесторів немає – немає і інвестиційної угоди.

І тут інвестора понесло. З його чарівної лами вилетіло море документів, які підтверджують бажання інвесторів вкладати своє бабло в будівництво стадіону, наявність проекту і многія та благія літа. Інвестор завжди готовий, от тільки місто – тормозить по-чорному. Прикладом ідеального алібі інвесторів стало інтерв'ю в "Львівгазі" Штефана Веннеша (одного з власників компанії AXON) з заголовком "Ми досі не знаємо умов конкурсу".

Своїх 5 копійок на цвяхи для Засадного добавив і Юрій Кардашевський. Він прямо запитав Штиня: "хто ж дає вам такі нереальні плани, через які не можна працювати"? Інвестор ніяково перепитавши "ну хто" і не хотячи показав рукою на Заставного, який сидів ошуйную його. Зал випав. Бурхливі оплески. 10 балів.

Всьо. Ратушу торжественного оголосили невісткою. Що виголошуючи ці слова, відчував Олег Мацех, можна тільки здогадуватись. Якраз не момент озвучення даної актуальної номінації прийшов Остап Проник і як й завжди, став під стіною.

Мацех повісив на Садового непублічний процес підготовки до Євро-2012. Відсутність чіткого плану підготовки. Кандидатурність "хто вінават" і "што дєлать", і хто за це все буде відповідати. Також він присоромив Садового у бажанні зачадрити кожну тьолку з великими інвестиціями.

Окрім того, Ратушу попросили про щомісячне інформування народу про стан справ при обов'язковій присутності мера міста.

Оскільки наш стіл затягнувся, далі коротко. Підприємці звинуватили Ратушу в ігноруванні внутрішніх ініціатив. Кардашевський натякнувши на євро-весільний зальот, констатував факт необхідних святкових заходів з перевищеним бюджетом.

Степан Лукашик ідентифікував втрату Львовом євро(2012)-перспектив з мідним хрестом на майбутніх євро-інвестиціях. Засадний наголосив на збільшення к-ті об'єктивної інфи в ЗМІ. Хоча, яке збільшення, коли усе під чадрою і євнухи стоять на сторожі садового гарему?

Коротше, Сократ нам друг, але істина відносна. Львову потрібен другий стадіон, чи щось ще можна щось зробити з "Україною"? Кто даст атвєт, да ілі нєт?