Всі ми безумовно прагнемо відпочити цікаво, якісно і так, щоб після поїздки погляд у власний гаманець не приніс розчарувань - тобто бажаємо заощадити. Саме для того, щоб заощадити і існують всім відомі «гарячі путівки». Відмінними особливостями таких путівок є:

Мінімальний час до вильоту на відпочинок. Часом турагенства не мають можливості продати вже сформований тур вчасно, а зробити це потрібно обов'язково, тому такі тури оголошують «палаючими» приблизно за тиждень до самої поїздки, щоб встигнути їх реалізувати, пише ertert.ru.

Істотно знижена вартість. Нічого дивного, що ціни на такі путівки спеціально знижують - продати потрібно швидко і не факт, що за стандартну суму хтось тур придбає. Буває, що турфірми скидають навіть до п'ятдесяти відсотків від вартості, але це велика рідкість. Економлять турагенти в таких випадках, не тільки на заміні дорогих авіаквитків дешевими (як багато хто думає), а й на власного прибутку. Гарячі путівки продаються найчастіше щоб уникнути збитків від незатребуваних турів.

«Хочете - беріть, хочете - ні». «Гарячі тури» вже укомплектовані і змінювати турист нічого за своїм бажанням не зможе. Це означає що той готель, зазначений у путівці, змінити на розсуд клієнта на інший буде неможливо. Дату вильоту тим більше не може обговорюватись, адже рейс найчастіше чартерний. Та й бажану спрямованість туру (сімейний відпочинок або молодіжний) отримати не вийде ... У зв'язку з цим, купуючи дану путівку на відпочинок, обов'язково вивчіть всі умови і переконайтеся, що вони вам підходить.

Сезонність. Такі тури йдуть моментально в середині літа та на свята, так що з'їздити дешевше відпочити без проблем можна тільки в той час, коли більша частина народу працює.

Особливості «гарячих турів» перераховані трохи вище, є відразу їх плюсами і мінусами. Головне - це низька вартість, а все інше вже на Ваш розсуд. Адже для когось мало часу на збори це мінус, а комусь дуже навіть сподобається.