Народний депутат Верховної Ради, лідер політичної партії «Трудова Україна» Валерій Коновалюк оцінив роботу парламенту на «двійку», а парламентські вибори у березні 2006 року назвав «виборами, які не залишають вибору для громадян» та запропонував перенести їх на 2007 рік.

Про це повідомила прес-служба політичної партії «Трудова Україна».

«Якщо б парламент працював ефективно у нас не було б багато проблем, які виникли зараз, під час той політичної кризи, яка поглиблюється в державі. Проведення у березні 2006 року парламентських виборів нічого не змінить в країні», — заявив Валерій Коновалюк та підкреслив, що «окрім двох генеральних прокурорів та двох Урядів в Україні ще з’явиться два парламенту».

Валерій Коновалюк вважає, що «частина депутатів не погодиться з результатами виборів і це може призвести до небезпечної межі, за якою буде нестабільність в країні».

Валерій Коновалюк наголосив на тому, що «парламент має винайти шлях, який виведе країну з кризи». Він вважає, що таким шляхом може бути перенесення виборів на 2007 рік.

«Треба приймати законодавство, яке буде врегульовувати питання діяльності Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Президента України, Комітетів Верховної Ради. Парламент повинен визначити чіткий план дій на рік і чітко виконати його. Від цього виграла б вся країна», — зазначив Валерій Коновалюк.

Крім цього, Валерій Коновалюк, окремо підкреслив, що необхідно переглянути бюджет на 2006 рік з урахуванням змін вартості газу задля виконання у повному обсязі усіх запланованих соціальних виплат, пенсій та заробітних плат.

Гаряча Лінія