Про це вона сказала сьогодні, 20 березня, під час брифінгу.

«Після того, як на мене вийшли люди із окупованих територій із бажанням зробити повстання в ОРДЛО, у цей самий період до мене прийшов «об'єкт А», якому Банкова дала вказівку на мою ліквідацію. «Об'єкт А» – це не одна людина, їх кілька. Цей «об'єкт» я наблизила до себе максимально і звела з людьми з окупованих територій. Були проведені певні спецоперації», – сказала Савченко.

Народний депутат розповіла, що коли вона познайомилась ближче з «об'єктом А», вона зробила все можливе, щоб створити в подальшому політичну провокацію. Савченко також розповіла, що покаже Луценко у Раді.

«Об'єкти, які писалися, – це був офіс, де я перебувала, зустрічалась з друзями та «об'єктом А». Це записи конспіративного готелю, із військових частин та полігонів. Ще будуть записи із «сірої» зони. Коли мені потрібно було виконувати операції із звільнення полонених, нам потрібна була підтримка із ЗСУ та спеціальних сил. «Об'єкт А» мені був потрібен, щоб спрощувати цю ситуацію. А «об'єкту А» було цікаво нотувати все, що я роблю. А тому почався сюрреалізм. Я розповідала всі можливі і неможливі провокації. «Об'єкт А» теж пропонував, наприклад, з'їздити на день народження Турчинова, який буде в кінці березня, де збирається вся політична верхівка і дуже пишно під час війни святкує свої свята. Ми розглядали різні методи, як можна ліквідувати верхівку влади. Була пропозиція запустити у Верховну Раду газ. Все це «об'єкт А» постійно нотував», – зазначила Савченко.

Надія Савченко також і розповіла про «об'єкт Б» – волонтера, який вивозив полонених із ОРДЛО.  

«Об'єкт Б» – це волонтер, який допомагав у звільненні полонених. Його я вмовила співпрацювати із ЗСУ. Розроблялися інші спецоперації. Після того, як у нас зірвалися склади, як велись розслідування. Мені стало цікаво, скільки є зброї на тій території, яка ніколи не закінчується. Кожна вивезена одиниця зброї не прилетить і не розірветься по наших солдатах. Це також дає можливість дізнатися, де зброя виготовилась, маркування і так далі. Я надавала доступ одних людей до інших. «Об'єкт А» писав про всі переміщення, він знаходився близько до мене. Через «А» я дізнавалась про корупційні схеми, які «кришує» СБУ: скільки коштує перевезти контрабанду, куди які відкати йдуть. Це кривава торгівля на війні, чим займається наша вища влада», – додала Савченко.

Нагадаємо, 12 березня 2018 року Савченко викликали на допит до СБУ у справі керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана, якого 8 березня затримали на КПВВ з арсеналом зброї. Савченко заявила, що перебуває в Європі до 16 березня.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що буде змушений внести подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко, якщо вона не прийде на допит 15 березня, тож у ніч на 15 березня Савченко повернулася до України і таки з'явилася до СБУ.

Перед допитом в СБУ Савченко звинуватила владу у злочинах проти Майдану, розв'язанні війни на Донбасі, здачі Криму.

Також глава ГПУ заявив у Верховній Раді, що Надія Савченко планувала «терористичний акт у стінах парламенту: знищити бойовими гранатами дві ложі, мінометами обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе».

За словами Луценка, вона нібито вербувала людей для цього й давала відповідні вказівки.

Верховна Рада виключила Надію Савченко з комітету національної безпеки і оборони.

Згодом Луценко вніс до ВР подання на зняття депутатської недоторканності з Савченко.

Після допиту Савченко закликала українців до військового перевороту, прийшла у Раду, звідки її нардепи вивели нібито через загрозу з її боку.