Зокрема, журналіст Тарас Ковель розповідає і про псевдо представника нібито «Правого сектора», який чергує на ринку «Привокзальний». Від нього відхрестилися легітимні представники «Правого сектора» Артем Луцак та Дмитро Ярош.

«Правий сектор» не бере участі у рейдерських схемах, – цитує видання уповноваженого центрального проводу "Правого сектора" на Львівщині Артема Луцак. – Ми вже скасували ці бейджики. Коли ця людина потрапить до нас у руки, тоді ми з ним поговоримо. Я цього чоловіка в «Правий сектор» не приймав, Ярош його теж не приймав у «Правий сектор». До «Правого сектору» він немає жодного стосунку».

У статті викривається зв’язок активісток Оксани Козлової, Лариси Брильової та руху «Автономний опір», які беруть участь у рейдерських захопленнях ринків, із Олегом Вєрніком – головою всеукраїнської профспілки «Захист праці», політтехнологом Віктора Медведчука та яскравим прихильником лівих ідей.

Нагадаємо, адміністрацію ринку «Привокзальний» 26 лютого захопили невідомі, представляючись «Автономним опором» та Асоціацією вільних профспілок Львівщини. За цим фактом прокуратура Франківського району Львова порушила кримінальну справу. Міський голова Андрій Садовий доручив створити робочу групу із торговців ринку та міських посадовців, яка розробить прозорі тарифи та орендну плату для «Привокзального».
Більше про це читайте у сьогоднішньому номері видання «Газета по-українськи» за 28 березня, у статті «Комусь пікнете – переб’ємо ноги всім».