Газета «Сьогодні» вважає, що ті політики, які критикують газету за публікацію карикатур на пророка Мухаммеда, піднімають собі цим рейтинг напередодні виборів. Про це заявив головний редактор газети Ігор Гужва, передають «Українські новини».

Він також не виключив можливості судових позовів до тих політиків, які використовуватимуть критику газети для проведення своєї передвиборчої кампанії. «Ми подаватимемо до суду на тих політиків, які намагаються, розпалюючи пристрасті навколо цієї ситуації, заробити собі передвиборчі очки», - зазначив він.

Гужва аргументував рішення газети опублікувати скандальні карикатури тим, що суспільство повинне знати причину скандалу.

«Редакція керувалася... винятково правом наших читачів знати те, через що розгорається такий неабиякий світовий конфлікт. І ми вважаємо, ми переконані, що наш читач має право знати, що стало причиною безладь і хвилювань на Сході. Природно ми повинні були опублікувати ці карикатури», - наголосив головний редактор.

За його словами в діях газети не було політичних мотивів. «Це елементарне інформування читача про причини кризи. Точно також, наскільки я знаю, вчинили і деякі арабські газети. Які саме з цієї точки зору опублікували ці карикатури», - повідомив він.

ProUa