ПАТ “Газпром” повідомив про відсторонення від роботи двох заступників голови правління та начальника одного з департаментів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

“Олександр Медведєв звільнений з посади заступника голови правління. Він зосередиться на діяльності Міжнародного ділового конгресу і на роботі в футбольному клубі “Зеніт”, – йдеться в повідомленні.

Також з посади заступника голови правління звільнений Валерій Голубєв та Всеволод Черепанов, звільнений з посади начальника Департаменту 307. Як уточнили в компанії, він продовжить роботу на іншій посаді в групі “Газпром”.

Відповідні рішення про припинення повноважень як членів правління “Газпром” розгляне Рада директорів компанії.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв зазначив, що звільнені Медведєв і Голубєв були свідками у Стокгольмі.

За словами Коболєва, Медведєв відповідав за Стокгольмський арбітраж та був свідком у Стокгольмі, а Голубєв відповідав за контракт та поставку газу “Нафтогазу” та був свідком у Стокгольмі.

Він додав, що глава правління “Газпрому” Олексій Міллер дистанціювався від арбітражу відразу після подання “Нафтогазом” зустрічного позову по транзиту.

Як писав “Вголос”, Україна продала арештоване майно “Газпрому”.