У штаті Іллінойс (США) поліція подала в розшук чоловіка за зберігання наркотиків та опублікувала його фото у Facebook. Знімок миттю розійшовся мережею через сильну схожість злочинця з головним персонажем культового американського серіалу «Пуститися берега».

Департамент Гейлсберзі попросив громадськість про допомогу в його затриманні, передає ТСН.

Як повідомляється, правоохоронці опублікували фото людей, які розшукуються. Серед них – 50-річний Тодд Баррік-мол., який порушив умови випробувального терміну. Чоловік підозрюється в зберіганні метамфітаміну. Саме цей наркотик виготовляв головний персонаж серіалу Волтер Вайт, він же Гейзенберг, якого зіграв актор Браян Кренстон.

Користувачі мережі жартують, що злочинця треба шукати в Альбукерку, місті, де відбувається більшість подій серіалу.

На схожість підозрюваного з персонажем серіалу вказує не тільки зовнішність, а навіть окуляри. Персонаж Браяна Кренстона теж носив схожі. Правопорушення чоловіка ще більше наробило ажіотажу в Інтернеті.

За сюжетом серіалу «Пуститися берега», вчитель хімії Волтер Вайт дізнається що хворий на рак, і тоді вирішує за кілька місяців заробити для забезпечення своєї сім’ї на наступні 10 років. Відмінний хімік, він застосовує свої знання для виготовлення метамфітаміну.

Нагадаємо, виконавці головних ролей у всесвітньовідомому драматичному серіалі «Пуститися берега» у вівторок, 2 липня, одночасно поділилися фото, на якому вони разом, неабияк заінтригувавши своїх спільних фанатів.

Як згодом з’ясувалося, «Волтер Вайт» і «Джессі Пінкмен» воз’єднались заради спільної справи у реальності.