Сьогодні у гранд-клубі “Софія” відбувся брифінг голови концерну “Богдан” та генерального директора ФК “Карпати” Богдана Федоришина на якому він зачитав заяву “Про факти здирництва та корупції в діяльності посадових осіб Львівської обласної державної адміністрації” а також оприлюднив розшифровки аудіофайлів, на яких буцімто колишній високопосадовець Львівської міліції розмовляє з відомими політиками про факти хабарництва у Львівській ОДА.

За словами Богдана Федоришина цією заявою він намагається звернути увагу громадськості, а також Президента України Віктора Ющенка до негідних вчинків осіб з його оточення, оскільки він переконаний, що, “громадськість і керівництво держави повинні знати й адекватно реагувати на те, що відбувається сьогодні у вищих ешелонах влади на Львівщині”. Як наголосив Богдан Федоришин: “найбільшою несподіванкою у цій ситуації для мене були не самі факти корупції у новій владі, про які останнім часом не говорить хіба-що лінивий, і навіть не причетність до цього “бізнесу” колишнього екс-губернатора Львівщини С. Сенчука, а те, що це відбувається саме сьогодні, на фоні оголошеної Президентом Ющенком кампанії всенародної боротьби з корупцією і, як видно з представлених матеріалів, з відома губернатора Петра Олійника!” Також він сказав, що якщо не буде відповідної реакції на його заяву, то для ширшого розповсюдження інформації наданої ним, будуть залучені іноземні ЗМІ. А у випадку посягання на його життя та життя його рідних та друзів, він буде вимушений подати розшифровки усіх наявних у нього аудіофайлів.

“Мова йде фактично про відкритий виклик мафії, яка сьогодні намагається контролювати владу на Львівщині! Однак роблю це свідомо, бо щиро вірю, що Україна ніколи не належатиме бандитам!” – зазначив він.