„Львів-ТБ” — це телебачення громади, а не конкретного політичного функціонера, — так прокоментував „Вголосу” вказівку Михайло Сендака підготувати розпорядження про звільнення гендиректора „Львів-ТБ” Михайла Хвойницького сам Михайло Хвойницьким.
„Для мене це як для професіонала є основні принципи, яких я маю дотримуватись — це свобода слова, об’єктивність і чесність. Цих позицій ми ніколи не порушували і не будемо порушувати як би хто цього не хотів. В Михайла Сендака, напевно виникли нові якісь думки, він інакше якось вважає. Я думаю, що оцінку нашої роботи повинен робити спеціаліст, який має спиратися на Закон України «Про телебачення», Закон України «Про свободу слова» і так далі. І тоді давати оцінку, а не через те, що ми, на його думку, щось не так зробили чи не ту людини випустили в ефір.
Пан голова нас дивує не раз своїми заявами, тому що в нас є всі ефіри, які відбувалися за цей рік. І в нас є всі інтерв’ю і з ним, з іншими людьми, де він говорить, що лише тут я можу говорити правду, вільно себе почувати і вільно говорити. Тепер вже казати, що все це оцінюється на „двійку”... Ну не знаю, можливо, що пан Бернадський виступав на нашому каналі. Відразу після того до мене зателефонували і викликали «на килимок», щоб я давав звіт, на чиє це замовлення замовлення виступав пан Бернадський… Голова вимагав від мене, щоб я написав заяву на звільнення. Я сказав, що не він мене призначав і не йому мене звільняти.
Ми можемо чесно дивитися в очі людям і нам нікого боятися.» — заявив Михайло Хвойницький.
Сьогодні на пресс-конференції голова Львівської обласної ради Михайло Сендак повідомив журналістів про свою вказівку підготувати розпорядження про звільнення гендиректора „Львів-ТБ” Михайла Хвойницького.
На думку Михайла Сендака, гендиректор „Львів-ТБ” Михайло Хвойницький та гендиректор ЛОДТРК Ярослав Климович працюють „на двійку”.