Як інформує прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції «Батьківщина», гендиректор відвідав 7 жовтня Дрогобиччину.

Микола Княжицький разом з Романом Іликом взяв участь у перепохованні останків воїнів УПА, обговорив інформаційну політику держави під час круглого столу з місцевою інтелігенцією та зустрівся з виборцями 121 Дрогобицького виборчого округу.

Під час зустрічей Микола Княжицький наголосив, що приїхав у Дрогобич, аби подякувати дрогобиччанам за їхню підтримку телеканалу та підтримати свого друга і соратника Романа Ілика, котрий є узгодженим кандидатом від «Батьківщини» та «Свободи» у цьому окрузі.

«Я сюди приїхав підтримати Романа Ілика. І з чистою совістю щиро прошу вас теж підтримати його. Бо таких справді сильних, порядних і чесних людей, які це довели впродовж довшого часу, в Україні не так багато. Кожен політик, який не зрадить в наступному парламенті для майбутнього України надзвичайно важливий. Це ваш земляк, який крім того що гідно представлятиме Дрогобиччину у Верховній Раді, допоможе збудувати нормальну європейську Україну», – переконаний Микола Княжицький.

Генеральний директор ТВі висловив також сподівання, що попри намагання влади спотворити результати народного волевиявлення та не допустити до перемоги справжніх опозиціонерів, у наступний парламент пройдуть люди, які покажуть нову якість політики і зможуть змінити країну.