Начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак підписав рапорт про звільнення з лав Збройних сил генерал-майора Віктора Назарова.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

«Рапорт про звільнення з лав Збройних сил генерал-майора Віктора Назарова, заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу, 9 серпня підписано начальником Генерального штабу Русланом Хомчаком», - написав він.

За словами Бутусова, Назарову буде нарахована високп пенсія.

«Назаров насправді вів замість Муженка більшу частину роботи з документами в Генштабі, міжнародний блок, був другою за впливом людиною, одночасно виконуючи обов'язки першого заступника начальника Генштабу», - повідомив журналіст.

За словами Бутусова, Назаров був другою за впливом людиною у Генштабі та вів замість Муженка більшу частину роботи.

Генерал-майор в 2014 році командував штабом АТО на території Донецької та Луганської областей.

«На цій посаді він брав і ставив підпис під усіма управлінськими рішеннями. Його позиція була багато в чому визначальною в таких операціях як направлення Іл-76 в Луганський аеропорт, операції в секторі «Д», під Іловайськом. Засуджений за службову недбалість за загибель літака Іл-76 в Луганському аеропорту на сім років, зараз подав у апеляцію, вирок не винесено. Також є одним з фігурантів справи по Іловайську, по ньому зареєстровано окреме провадження, як і по іншим керівникам, але ця справа досі в суд не надійшла», - розповів журналіст.

Бутусов також додав, що Муженко та Назаров побудували в Генштабі систему «ручного управління», де головну роль грав контроль, а не самостійне прийняття рішень в рамках своєї компетенції.

Нагадаємо, ЗСУ за останній рік отримали майже тисячу одиниць зброї та техніки.