Екс-начальник УМВСУ у Львівській області Олег Сало повернувся в Україну.

Про це «proUA» повідомляє з посиланням на прес-службу Олега Сала.

Як зазначається в повідомленні, 19 лютого Печерський районний суд м. Києва закрив кримінальну справу, порушену відносно генерал-майора міліції Олега Сала.

«Порушуючи вимоги ст.94 і ст.98 КПК України в постанові (про порушення кримінальної справи) від 26.08.2005 р. відсутні необхідні і достатні підстави ухвалення рішення про порушення кримінальної справи відносно колишнього начальника УМВС України в Львівській області Сала О.М. за ознаками злочинів, передбачених ст.157 ч.2., ст.364 ч.3 КПК України, у зв'язку з чим ця постанова підлягає скасуванню, а в порушенні кримінальної справи відносно Сала О.М. за ознаками злочинів, передбачених ст.157 ч.2., ст.364 ч.3 КПК України, слід відмовити через відсутність в його діях складу злочину», - сказано у рішенні Печерського суду.

За інформацією прес-служби, зараз генерал-майор Олег Сало перебуває в Києві.

До рішення суду Олег Сало перебував у міжнародному розшуку.

Як повідомляло агентство, проти екс-начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала було порушено дві кримінальні справи: за ст. 157, п.2 (перешкоджання здійсненню виборчого права) та за ст. 364, п. 3 (зловживання владою чи службовим становищем) КК України.

У жовтні 2006 року Генпрокуратура України повернула кримінальну справу щодо Сала у прокуратуру Львівської області на дорозслідування.

Олег Сало обіймав посаду начальника УМВСУ у Львівській області з грудня 2003 по січень 2005 року.