Останні три роки Генеральна Прокуратура України працювала за «телефонним правом».

Про це в інтерв'ю «Вголосу» сказав екс-слідчий ГПУ в особливо важливих справах Сергій Войченко.

«Усі, хто був незручний Порошенкові та його свинопрому, миттєво потрапляли в категорію «ворогів народу», а потім дзвінок із АП до ГПУ знаходив їм проблемні стосунки із законом. Тим часом злочинів, скоєних в оточенні Порошенка, ГПУ не помічала взагалі», – зазначив екс-працівник ГПУ.

За словами Сергія Войченка, генпрокурор Луценко за кілька років на посаді завдав суттєвого удару по кадровій структурі ГПУ: «Набрав непрофесійних людей з інших правоохоронних структур, зокрема тих, які раніше були під наглядом Прокуратури. Зрозуміло, що, потрапивши до ГПУ, вони взяли деструктивну функцію».

«Луценко посилив тиск на бізнес, зокрема, через департамент «Кононенка-Грановського» (департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки, – ред.) , який давно слід було ліквідувати. В останні кілька місяців перед виборами Прокуратуру взагалі спустили з ланцюгів, вони, наче голодні пси, накинулися на бізнес, доривали все, що можна й не можна було. Порошенків провал на виборах, до речі, був зумовлений, зокрема, цим.

Луценко спроможний був тільки по фейсбуках піаритись. Пригадайте хоча б справу миколаївського бізнесмена Тітова: Луценко приїжджав особисто, роздавав грамоти, звання, годинники, квартири, так уже розказував і хвалився. І що? Всі злочинці давно на волі. Справа досі не в суді.

А вбивство Гандзюк? А справи Кернеса та Єфремова? А Небесна сотня? Просто провальне позорище. Сьогодні він ще й Зеленському розповідає, як із корупцією треба боротися. У Зеленського хоча б освіта юридична є», – додав Сергій Войченко.

Більше про те, чому Юрій Луценко досі не подав у відставку та чи потрібен він Україні в кріслі Генерального Прокурора, читайте у статті: Подружжя Луценків – «провальна ганьба Порошенка».