Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Метою візиту Артіме є знайомство з провінцією східного обряду, зустріч зі співбратами та введення нового провінційного настоятеля, о. Кароля Маніка, вихідця  зі східної Словаччини.

О. Ангеля зустрінуть о 20:30 на львівському летовищі.

Під час відвідин Львова Генеральний настоятель візьме участь у святковому Богослужінні з нагоди храмового празника у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175), яке розпочнеться 14 жовтня об 11:00. По завершенні літургії відбудеться благословення мощами св. Івана Боско та освячення води. Крім того, о. Анхель відвідає Салезіянські спільноти м. Львова.

«Отець Анхель Фернандес Артіме – Генеральний настоятель монашого згромадження Салезіян, яке концентрує свою увагу на вихованні дітей і молоді. Він є десятим керівником шістнадцятитисячного Згромадження, заснованого св. Іваном Боско, яке діє у 130 країнах світу. Це його перший візит до України», – зазначає о. Юрій Смакоус, відповідальний за сектор соціальної комунікації згромадження Салезіян.

Представлення нового настоятеля для української салезіянської провінції з центром у Львові, о. Кароля Маніка, який нещодавно призначений терміном на 2014-2020 роки, відбудеться 15 жовтня о 10:00 год. під час зустрічі о. Анхеля Фернандеса Артіме із всіма салезіянами, що працюють в Україні.