Генеральний продюсер телеканалу “NewsOne” Василь Голованов в понеділок приходив на допит до Служби безпеки України в рамках розслідування справи про державну зраду в зв’язку з наміром українського телеканалу “NewsOne” провести телеміст з російським телеканалом “Росія 1”.

Про це повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в пресцентрі СБУ в понеділок.

Зазначимо, що Головне слідче управління СБУ здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні про завершений замах на державну зраду в зв’язку з наміром українського телеканалу “NewsOne” провести телеміст з російським телеканалом. В межах розслідування слідчим доручено допитати власника каналу Тараса Козака та генерального продюсера Василя Голованова.

За словами прессекретаря генпрокурора України Лариси Сарган, між українським телеканалом “NewsOne” і телеканалом “Росія 1”, який входить до складу Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії, щодо якої указом президента України від 14 травня 2018 року застосовані санкції, на 12 липня було заплановано проведення телемосту з громадянами України і Росії, що є порушенням чинного законодавства України та інформаційною підтримкою країни-агресора з окупації Криму і територій Донбасу.

За словами Луценка, кінцевим бенефіціаром “NewsOne” є кіпрська компанія, а саме співвласник російського “Промзв’язокбанку”, через який Кремль фінансує війну проти України.

Нагадаймо, ведучі каналу “NewsOne” Василь Голованов і Олена Кирик потрапили в базу даних українського волонтерського сайту “Миротворець”.