Про це на брифінгу повідомив генпрокурор Віталій Ярема, відповідаючи на запитання, чи викликали Ахметова на допит у зв’язку з інформацією, що олігарх нібито пропонував від 1 до 25 млн дол. службовцям батальйону «Айдар» за здачу бойовикам ТЕС у Щасті, передає «Українська правда».

Ярема нагадав, що на цей час Ахметова було допитано лише щодо інформації про фінансування терористів на звернення депутата Ірини Геращенко, а також його дій під час майданівських подій.

«Щодо тієї інформації, про яку ви говорите, то ми її опрацьовуємо і зараз ухвалюватимемо відповідне процесуальне рішення. Ви знаєте, що є порядок: реєстрація, порушення кримінального провадження і призначення відповідних слідчих дій. Але я наголошую, що жодна інформація про злочинні діяння у сфері сепаратизму та тероризму не проходить повз правоохоронні органи», – сказав Ярема.

Як відомо, депутат Сєвєродонецької міської ради Сергій Самарський у своєму зверненні до голови МВС Арсена  Авакова повідомив, що мільярдер Рінат Ахметов особисто пропонував представникам охорони ТЕС у м. Щастя (Луганська обл.) до 25 мільйонів доларів за те, щоб з об'єкта було знято охорону.