Саудівський журналіст Джемаль Хашоггі став жертвою спланованого вбивства. Його задушили відразу після входу в будівлю генерального консульства Саудівської Аравії в Стамбулі.

Про це йдеться в заяві Генпрокуратури Стамбула, що розслідує справу про вбивство Хашоггі, передає LB.ua з посиланням на турецьке агентство Анадолу.

Згідно із заявою, після вбивства тіло журналіста було розчленовано і знищено.

“Незважаючи на всі зусилля Анкари з розкриття злочину, переговори з Ер-Ріядом не дали результатів. Туреччина знову звернулася до Саудівської Аравії з вимогою видачі осіб, заарештованих за причетність до вбивства Хашоггі”, – зазначили в Генпрокуратурі.

Повідомляється також, що делегація на чолі з генпрокурором Стамбула запрошена в Саудівську Аравію в рамках розслідування вбивства Хашоггі.

Нагадаємо, що 2 жовтня журналіст The Washington Post Джамаль Хашоггі вирушив у консульство Саудівської Аравії в Стамбулі (Туреччина), з якого вже не вийшов.

Влада Саудівської Аравії після тиску з боку США й Європи визнала, що журналіст загинув на території консульства, при цьому назвавши його смерть випадковістю.