Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на звернення першого секретаря Львівського обкому КПУ Олександра Калинюка, яке є у розпорядженні Вголосу.

Як зазначається у листі, наразі перевіряється інформація про причетність до вчинення злочинів інших суддів, як ЛААС, так і інших судів. 

Нагадаємо, що зараз екс-суддя Ігор Зварич перебуває у львівському СІЗО. Сюди він був доставлений для проведення слідчих дій після того, як суд Печерського району Києва ухвалив рішення про його затримання під вартою. Відносно Ігоря Зварича порушено дві кримінальні справи: за отримання хабара і за дачу неправдивих показів.

Як повідомляв Вголос, 9 березня екс-суддя Ігор Зварич був затриманий працівниками підрозділу СБУ «Альфа» у центрі Львова, в будинку, де мешкає його родина.

Раніше, 3 грудня 2008 року, у Львові співробітники СБУ затримали голову Львівського адміністративного апеляційного суду Ігоря Зварича за підозрою в отриманні хабара. Затримання було результатом спільної операції СБУ та Генеральної прокуратури України. У помешканнях голови Львівського адміністративного апеляційного суду та ще шістьох львівських суддів знайшли 1 млн. дол. та 2 млн. грн.

Натомість суддя Ігор Зварич пояснив, що вилучені кошти – це його власні з дружиною заощадження, а також "посівні гроші", що їх за українською традицією сіють гості під час поселяння у новий дім або офіс. Сам голова Львівського апеляційного суду планував ці кошти передати церкві. Також частина вилучених грошей, за словами Зварича, це зібранні кошти на ремонт приміщення суду.

12 грудня Ігор Зварич покинув територію приватної клініки поблизу Львова і зник у невідомому напрямку.

18 грудня Верховна Рада України дала дозвіл на затримання та арешт Ігоря Зварича. Згодом його оголосили у розшук.