Копію відповідного повідомлення на своїй сторінці у «Facebook» оприлюднив лідер цієї фракції Олег Ляшко.

«Фракцію Радикальної партії у повному складі викликають на допит до Генеральної прокуратури! Такого ще в історії українського парламентаризму не було, щоб усіх депутатів опозиційної фракції чи не щодня тягали на допити», – написав Ляшко і звинуватив владу в «терорі» проти опозиції та попередив співробітників органів прокуратури «про відповідальність за виконання політичних замовлень».

Крім цього лідер «радикалів» звернув увагу на те, що повідомлення про виклик на допит офіційно було надіслано Генпрокуратурою 15 червня, однак в апараті Верховної Ради його зареєстрували лише 29 липня.

У повідомленні йдеться, що членів фракції Радикальної партії викликають на допит як свідків у кримінальному провадженні від 14 травня 2015 року за фактом пропозиції Ляшку неправомірної вигоди (хабара).

Інформацію про виклик на допит підтвердила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган на сторінці у «Facebook».

«Мені, правда, шкода, що народним депутатам доведеться залишити свій закордонний відпочинок з виборцями, наприклад, Сардинії. Але з'ясування істини у цій справі того варто. Тому що Генеральна прокуратура працює без вихідних і літнього відпочинку. Тож, ласкаво просимо, слідчі чекають», – зазначила вона.

Нагадаємо, у травня минулого року Ляшко заявив, що народний депутат Сергій Клюєв пропонує парламентаріям гроші за відмову голосувати за зняття з нього депутатської недоторканності. За словами лідера радикалів, Клюєв пропонував 50 млн грн.

3 червня 2015 року Рада позбавила Клюєва депутатської недоторканності та дозволила притягнути його до кримінальної відповідальності. Затримати нардепа не вдалося, оскільки він залишив територію України.