Про це повідомив журналістам заступник начальника управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Володимир Гаврилюк.

Під час обшуків у приватних помешканнях учасників та офісі «Добровольчого українського корпусу військово-політичного руху «Правий сектор» в м. Ужгороді виявлено та вилучено зброю та боєприпаси: 

- предмети, схожі на прилад нічного бачення, 143 набої калібру 7.62 мм, 11 патронів кабіну 9 мм, 3 магазини до автоматичної зброї, 5 гранат РГД-5, 2 гранати Ф-1; 
- предмети, схожі на гвинтівку KRAL калібру 4,5 мм. з оптичним прицілом, автомат АКСУ-74; 
- предмети, схожі на гранату Ф-1, 100 патронів калібру 7,62 мм.

В рамках досудового розслідування, за словами заступника начальника управління ГПУ, в якості потерпілих допитано 8 осіб, 2 особи знаходяться в реанімаційному відділенні.

За клопотаннями слідчих, погодженими процесуальними керівниками, отримано дозволи суду щодо витребування даних, які підтверджують факт в’їзду автомобілів з озброєними особами до вказаного міста, а також факт проведення обстрілу з кулемета, встановленого на одному із автомобілів. 
Також допитані в якості свідків більше 10 осіб з числа працівників Мукачівського МВ УМВС України у Закарпатській області, які брали участь в інциденті на автодорозі Київ-Чоп. 

Станом на 15 липня 2015 року проводяться спільні активні заходи щодо встановлення та затримання осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

За попередніми даними, у конфлікті 11 липня 2015 року взяли участь ряд членів руху «Правий сектор», 12 з яких на даний час встановлено, 4 затримано. Щодо них до суду скеровано клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. 

«На даний час щодо 3 осіб судом задоволено клопотання слідчих і обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави, щодо 1 особи на даний час клопотання розглядається», - повідомив Володимир Гаврилюк.

Досудове слідство триває.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому озброєні особи, які представились як «Правий сектор», зайняли територію комплексу «Антарес». Їм улаштували опір люди з оточення народного депутата Михайла Ланя. На місце прибули міліція та СБУ.

Унаслідок перестрілок загинули троє людей. Поранено 11 осіб.

Прокуратура кваліфікувала перестрілку як терористичний акт. У Мукачеве приїхали представники ОБСЄ.

Вчора Генпрокуратура затримала 4 з нападників. Пошуки решти восьми тривають.