Про це генпрокурор повідомив напередодні увечері в ефірі програми «Право на владу», інформує «Інтерфакс-Україна».

«Завтра (у п'ятницю) в Генпрокуратурі з главою Служби безпеки України та причетними офіцерами відбудеться зустріч з дипломатами G7. Ми пояснимо все, що ми можемо в рамках таємниці слідства пояснити», – заявив генпрокурор.

«Упевнений, що дипломатія займе позицію, яку озвучує, наприклад, керівник дипломатичної служби Великої Британії, який чітко говорить «країна повинна захищатися, а Росія має бути покарана», – додав Луценко.

За словами генпрокурора, зустріч була ініційована «практично обома сторонами».

«Сподіваюся, що завтра ми зможемо їм (міжнародним партнерам) пояснити, що Україна є в особливій ситуації – ми у війні. І наші кордони, і лінія розмежування – не захищені. На превеликий жаль, не та ціна, щоб мати список запланованих жертв Кремля. Думаю, що, як люди, вони зі мною погодяться», – підсумував генпрокурор.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо про скоєний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Повідомлялось, що він після пострілів у спину помер у кареті «швидкої».

Слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України за фактом вбивства.

СК РФ також порушив справу щодо вбивства журналіста Бабченка у Києві. 

На брифінгу 30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий.

Аркадій Бабченко на рес-конференції вибачився перед рідними за своє «вбивство».

СБУ оприлюднила відео затримання замовника вбивства Аркадія Бабченка.

Також ГПУ пояснила користь від «вбивства» Бабченка, запевнивши, що таким шляхом правоохоронці домоглися отримання інформації про заплановану розправу ще із 30-ма особами.

Згодом Аркадій Бабченко розповів подробиці спецоперації.

 

«Вголос»