Про це Вголосу повідомив прес-секретар прокурора Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Микола Гуцуляк.

Призначення відбулися у зв’язку з реформування військових прокуратур і початком функціонування спеціалізованих прокуратур з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Прокурорами у восьми областях Західного регіону України стали:

- Дорошенко Віктор Васильович – Львівський  прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Львів.

- Кіт Олександр Євгенович – Закарпатський  прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Ужгород.

- Курсов Олександр Валерійович – Волинський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Луцьк. 

- Солдатов Олександр Сергійович – Чернівецький прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Чернівці. 

- Куляш Руслан Михайлович – Тернопільський  прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Тернопіль.

- Вдовитченко Віталій Олександрович – Івано-Франківський  прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Івано-Франківськ.

- Нараган Роман Володимирович – Хмельницький прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Хмельницький. 

- Пошивак Ростислав Орестович – Рівненський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, м.Рівне.