У понеділок, 26 жовтня, Генпрокурор Ірина Венедіктова провела нараду з очільниками Державного бюро розслідувань. Про це інформує пресслужба Офісу Генерального прокурора.

У відомстві зазначили, що на зустрічі був присутній в.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук. Також завітав глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

Грищук та Ситник доповіли Венедіктовій про поточний стан справ. Генпрокурор зазначила на необхідності активізувати роботу щодо притягнення топ-корупціонерів до відповідальності. Цього вимагає український народ.

Директор НАБУ наголосив, що робота відповідних органів у 2020 році суттєво пожвавилася. Цього року Вищий антикорупційний суд виніс перших десять реальних вироків корупціонерам. Працівники СБУ, прокуратури та судді отримали тюремні вироки.

Всім правоохоронцям була поставлена незадовільна оцінка щодо боротьби з корупцією. Основною силою в протидії таким правопорушенням мають бути спеціально створені органи — НАБУ і САП.

Генпрокурор також вказала НАБУ і САП на недостатній рівень відшкодування встановлених в кримінальних провадженнях збитків.

Читайте більше актуальних новин від Вголосу: