Генеральний прокурор Юрій Луценко, коментуючи звільнення Рубана та Савченко заявив, що судова система України – хвора.

«Ряд останніх резонансних судових рішень, коли арешту уникають підозрювані у вбивстві та тероризмі, змушують визнати: судова система тяжко хвора», – написав Луценко.

Його дружина Ірина Луценко – доводить це на практиці. Вона, маніпулюючи фактами про нібито свою хворобу, отриману через публікацію про віллу на Сейшелах, хоче від ІА “Вголос” 200 тис. грн.

Так, дружина генерального прокурора, представниця Президента у Парламенті Ірина Луценко подала в суд на ІА «Вголос» про те, що вона нібито була госпіталізованою через інформацію про купівлю її чоловіком вілли на Сейшелах. При цьому дружина Генерального прокурора заявила, що вона з 26 вересня по 2 жовтня перебувала у лікарні через інформацію про віллу, звинувативши «Вголос» у тому, що нібито редакції за це заплатили.

З відкритих джерел нам вдалось з’ясувати, що 29-30 вересня Луценко була не у лікарні, а перебувала з робочим візитом у Харківській області. А 1 жовтня вона була на засіданні погоджувальної ради ВР, 2 жовтня – на сесії Верховної ради України.

Відео місцевого телеканалу зі Слобожанського ярмарку, котрий відбувався 30 вересня. Тут Ірина Луценко не виглядає важко хворою. 

При цьому судовий позов  проти ІА «Вголос», в котрому Луценко вимагає від видання 200 тис. гривень,  веде скандальний суддя Галицького райсуду м. Львова Віталій Радченко. Він відомий тим, що штрафував волонтерів за те, що вони купували для воїнів АТО автомобілі та приганяли їх не розмитненими. Суддя Радченко прославився обранням запобіжного заходу колишньому заступнику Генпрокурора Давиду Сакварелідзе, а також наданням згоди на проведення обшуків в Окружному адміністративному суді міста Києва. При цьому дружину суді Радченко – Еллі Радченко, теж суддю, було звільнено з посади за дисциплінарне правопорушення.

Під час підготовчого судового засідання суддя Радченко буквально у залі суду радився з адвокатом Ірини Луценко Оксаною Дитинко про те, які клопотання ІА «Вголос» задовольняти, а які – ні. За дивним збігом обставин, він  погоджувався долучити до суду тільки ті клопотання, проти яких не заперечувала адвокат нардепки від БПП Оксана Дитинко.

Тому так, «судова система – хвора». Тільки-от: кому це вигідно?

Деталі про судовий позов Ірини Луценко до ІА «Вголос» та «страждання представниці Президента» ми опублікуємо згодом.

Нагадаємо, народний депутат від БПП Ірина Луценко подала у суд на ІА “Вголос” через повідомлення про те, що нібито “генеральний прокурор Юрій Луценко купив віллу на Сейшелах”.

ІА «Вголос»