«Я твердо застерігаю від наземної операції, яка лише поглибить трагедію», — сказав генеральний секретар ООН, закликавши обидві сторони конфлікту проявити максимальну стриманість.

Приймаючи Пан Гі Муна в Єрусалимі, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху у свою чергу повторив, що готовий дати шанс дипломатії, але, якщо вона не спрацює, не зупиниться перед розширенням операції, яка поки що обмежена дистанційними ударами.

Нетаньяху пообіцяв, що Ізраїль з готовністю підтримає довгострокове рішення проблеми сектора Газа, звідки впродовж останніх років бойовики обстрілюють ізраїльські міста.

«Якщо довгострокове рішення може бути знайдене і встановлене дипломатичними засобами, Ізраїль з готовністю візьме в ньому участь. Але якщо буде потрібно розширити військову операцію для того, щоб покласти край постійному потоку ракет, Ізраїль не зупиниться ні перед чим, щоб захистити свій народ», — сказав він.

Як повідомляв Вголос, раніше Ізраїль за допомогою розкидання листівок з повітря порадив жителям Гази покинути її територію «за для власної безпеки». Такі застереження місцеві жителі сприйняли як попередження про можливу підготовку до наземної операції ізраїльських військ у конфліктному регіоні.

Джерело: РИА Новости