Девід Тейлор залишив відгук у книзі почесних гостей: «Нашу делегацію з УЄФА приймали з великою теплотою і гостинністю у цьому прекрасному місті Львові. За цей короткий час ми багато дізналися про історію і культуру Львова, який справді є однією зі столиць Центральної Європи. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб повернутися сюди знову і знову, щоб пересвідчитися, що місто і надалі зростає як великий туристичний центр».

Загалом генсек УЄФА висловив задоволення своїм візитом до Львова, однак детальних оцінок підготовки міста до Євро 2012 не давав.

«Ми побачили потенціал міста, побачили що вже зроблено. Побачили плани підготовки міста, особливо план реконструкції аеропорту, побудови доріг та готелів. Це гарне місто, але воно буде гарніше, коли завершиться будівництво стадіону. Якими би не були атракції міста, дуже важливо, щоб місто мало стадіон, котрий би міг прийняти потрібну кількість фанів», - повідомив Девід Тейлор.

Він зазначив, що незважаючи на глобальну кризу, в Україні видно, що підготовка до Євро іде, і це додає оптимізму на майбутнє.

Водночас, Девід Тейлор не став порівнювати підготовку українських міст до чемпіонату Євро 2012. За його словами, це дуже делікатне питання.

«Бажаю успіху Львову і всім львів’янам. Ми насолоджувались нашим коротким візитом до міста. Ми надіємося приїхати колись сюди знову», - зазначив Девід Тейлор.

«Я тут не для того, щоб давати публічне порівняння. Це досить делікатне питання. Ключовим питанням є стадіон», - додав генеральний секретар УЄФА.

Своєю чергою віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник висловив впевненість, що до 2012 року у всіх шести містах України, котрі готуються до Євро 2012, будуть збудовані стадіони, в більшості містах будуть відповідні аеропорти на відремонтовані дороги.

«Я переконаний і знаю, що результати перевірки будуть нам представлені більш детально, але для українського уряду було дуже важливо побачити наживо той прогрес в кожному місті по основних об’єктах Євро. Я ще раз хочу відзначити, що те, що ми побачили – це буквальна відповідь тим песимістам, яких дуже багато і в Україні і за її межами. До 2012 року у всіх 6 містах будуть стадіони. В більшості будуть аеропорти, дороги та готелі. Це все залишиться для громадян тих міст», - прокоментував Іван Васюник.

У Львові  Девід Тейлор також оглянув аеропорт «Львів» та головний залізничний вокзал. Також він прогулявся вечірнім Львовом, відвідав Домініканський собор, Італійське подвір’я та Національний музей. Зранку він відвідав Оперний театр та кафе «Криївка».

У складі делегації УЄФА в Україні до Львова прибули також директор ЄВРО 2012 Мартін Каллен, керівник підрозділу ЄВРО 2012 з питань організації заходів Лукас Акерман, комерційний директор Філіп Марграф, голова спонсорського комітету та розвитку змагань Алан Рідлі. Також до Львова сьогодні прибули віце-прем’єр-міністр Іван Васюник, директор виконавчої дирекції Євро-2012 Іван Федоренко.