Керівництво Києва в особі Попова, голови міської державної адміністрації, та Гереги, в. о. міського голови, та керівництво Львова в особі міського голови Садового, неспроможні вирішувати поставлені перед ними завдання, щоб ці міста могли пережити зиму, забезпечити життєдіяльність громад. І київське керівництво, і львівське фактично зруйнували міське господарство і проявили свою повну некомпетентність.

У Львові міський голова виявився безпорадним при вирішенні проблеми смороду, яка густою завісою стоїть над містом, мешканці потерпають від нестерпної транспортної системи, фактично їм доводиться вранці штурмом брати переповнені маршрутки і з ризиком для життя і здоров’я щодня діставатися на місце роботи. Стратегічні комунальні підприємства міста щороку приносять мільйонні збитки, раз по раз постає питання про відключення міста від водопостачання.

Київська ж влада на всю країну продемонструвала свою неспроможність забезпечити проведення чесних і справедливих виборів до Верховної Ради, а те, яке нахабство продемонструвала Герега не залишає їй жодного морального прав й надалі керувати містом.

Абсолютно зрозуміло, що з такими керівниками, як Попов і Герега у місті Києві та Садовий – у Львові, ні Київ, ні Львів зиму не переживуть, тому їх потрібно негайно усувати з посад. «Свобода» врешті-решт повинна взяти відповідальність на себе і проголосувати за відставку Садового. Те ж саме стосується і Києва, де Герегу і Попова необхідно негайно відправити у відставку і провести вибори. На посаді Попова має перебувати людина, яка розуміється на проблемах міського господарства, яка є киянином. Також потрібно негайно вичистити міську адміністрацію, набрати туди професіоналів, а не якихсь найманців-яничарів, які грабують Київ.

А Садового потрібно змістити, оскільки кожен день його перебування приводить до знищення міста Львова, розграбування бюджету, процвітання корупції, хабарництва, і комунальної ентропії.

Треба рятувати українські міста і приносити в них моделі ефективного управління. Сьогодні необхідно відродити повнокровне життя наших міських громад.