Про це йдеться у відкритому листі Героїв України.

«Затіяна із нез’ясованих спонукань панами О. Ганущиним та О. Синюткою нахабна метушня переслідує головну мету – звільнення із займаних посад керівників Бродівської РДА О. Цигилика і першого заступника голови РДА В. Адамця. При цьому жодних з причин реалізації такого наміру керівники Львівської області не називають. Так, 9 лютого 2017 року голова Львівської ОДА Синютка впродовж години у своєму службовому кабінеті відверто знущався над головою Бродівської РДА О. Цигиликом, вимагаючи від нього звільнення з посади першого заступника В. Адамця та написання ним самим заяви про добровільне звільнення із займаної посади», – йдеться у відкритому листі до президента.

Разом з тим, як йдеться у відкритому листі діючий голова Бродівської РДА Орест Цигилик та його заступник Володимир Адамець були одними з перших, хто у 1989 році вступили у Товариство ім. Тараса Шевченка та Народний рух України.

«Я не знаю, з якого роду племені походить Олег Синютка і які він має заслуги, на які стороні барикад він знаходився у 1989-1991 роках, але його теперішні методи є огидними та заслуговують осуду», – наголошується у листі.

 «Вголос»