У Львові, біля Шевченківського гаю, у неділю, 14 липня, прихильники проросійського блогера Анатолія Шарія кидаються на перехожих.

Про це повідомляє кореспондент ІА “Вголос”.

Прихильники проросійського блогера роздають кульки та кидаються на перехожих, котрі з ними не згодні. Себе вони називають “українцями”. Натомість їм протистоять місцеві, котрі присутні у парку. Люди вигукують: “це проросійська агітація”.

Зазначимо, що перехожі у парку спершу брали червоні кульки, проте згодом, коли дізнались, що це пропаганда, викидали їх.

“Думав це якась рекламна акція, а виявляється пропагують “рускій мір”. Звісно, що я не підтримую ні Шарія, ні його поглядів. Ці кульки – це дуже хитра маніпуляція”, – розказав кореспонденту ІА “Вголос” перехожий Іван.

Анатолій Шарій відомий своїми антиукраїнськими висловлюваннями та критикою української влади.  Пропагандист залишив країну у 2013 році, оскільки після влаштованої ним стрілянини його оголосили у розшук. Він переховувався в Нідерландах і Литві. Нещодавно ЦВК зареєструвала його кандидатуру на вибори, але у зв’язку з протестами, скасувала рішення.

Нагадаємо, за агітацію в підтримку проросійського блогера Анатолія Шарія пропонують 500 гривень.