Регіональний інформаційний і правозахисний Центр для геїв і лесбійок «Наш світ» надіслав до редакції газети «Суботня пошта» факсимільне повідомлення, в якому зазначають, що не погоджуються з викладенням проблеми гомосексуалізму на сторінках видання, повідомив головний редактор «Суботньої пошти» Рустам Курбанов.

Зокрема, представники Центру для геїв і лесбійок «Наш світ» зазначають, що прочитали статтю журналіста «СП» про науковий семінар «Питання гомосексуальності в Україні» (організатор семінару Інститут родини і подружнього життя Українського католицького університету) на сайті Інтернет-видання «Обком».

«Звичайно, ми не задоволені тим, як представлені дані семінару у цій публікації. Взагалі, думка автора видається навмисно компрометуючою щодо УКУ і питання гомосексуальності в Україні загалом. Тому у нас є намір відповісти, можливо навіть у вашій газеті», — йдеться у повідомленні до редакції «Суботньої пошти».

У поданому «Обкомом» варіанті стаття журналістки «Суботньої пошти» мала назву російською мовою «Педерасты Львова хотят жить по-человечески».

ЗІК