У п’ятницю, 18 жовтня, ексзаступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському повідомили про підозру.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на сторінці у Facebook.

У відомстві наголосили, що Гладковському оголосили підозру детективи НАБУ.

Підозра пов’язана із вчиненням злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем – ред.) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації - ред.) Кримінального кодексу Україниі.

Як зазначили у САП, встановлено, що експосадовець використав надану йому владу та службове становище всупереч інтересам служби з метою отримання неправомірної вигоди структурою, в якій він є кінцевим власником, а саме — ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс". "Так, вказана особа забезпечила включення до державного оборонного замовлення та подальшу закупівлю коштом державного бюджету вантажних автомобілів підвищеної прохідності МАЗ 6317 (Богдан 6317) за завищеними цінами в дочірнього підприємства "Автоскладальний завод №2", що входить до складу ПАТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс", - вказали у прокуратурі.

Як наслідок, як вказали у САП, державі було завдано понад 10,62 млн гривень збитків.

"Крім того з’ясувалося, що колишній посадовець не задекларував доходи дружини, отримані нею від здачі в оренду елітної нерухомості в центрі столиці, а саме 54 тис. дол. США (за 2016 рік), 63 тис. дол. США (за 2017 рік) та 47,5 тис. дол. США (за 2018 рік)", - додали у САП.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як писав "Вголос", підозру Гладковському вже погодили.