Солом’янський райсуд встановив, що син першого секретаря РНБО Ігор Гладковський постачав для української бронетехніки сталь, яка не відповідала європейським вимогам і мала сумнівне походження. Про це повідомляється в ухвалі суду.

Гладковського-молодшого підозрюють у розкраданні коштів “Укроборонпрому”. Наприкінці 2015 року Міноборони підписав договір щодо поставки сталі для військової техніки, двигунів і коробок передач.

Поставки відбулися без відповідних документів. Під час випробовування експерти заявили, що сталь не є кулестійкою. Перевірка показала, що на сталевих аркушах не було антикорозійного покриття, маркування номера та зображення спрямування прокату аркуша, яке вказують під час виготовлення.

У заяві суду йдеться, що службові особи Львівського бронетанкового заводу використовували службове становище задля власного збагачення. Постачання оплачених матеріалів для військової техніки фактично не відбулося.

Нагадаємо, журналісти проекту “Наші гроші” з’ясували, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Стало відомо, що Порошенко звільнив Гладковського-Свинарчука.

Через скандал з корупцією в оборонці Гладковський зробив нову заяву.