Під стінами парламенту Криму близько 15:00 відбулось кілька бійок. Люди ламали прапори. Міліція закликала мітингувальників відкрити «коридор світу», пропустити її до будівлі парламенту, а також не заважати лікарям забирати травмованих.

«Заспокоїлись всі люди! Зупинилися», – кричали міліціонери мітингувальникам.

Близько 15:40 ситуація на площі загострилася – мітингувальники почали кидатись камінням, пляшками і палицями, палити прапори. Було чути вибухи, однак не відомо з якої сторони. Також мітингувальники намагалися напоумити один одного, вигукуючи: «Будьте людьми! Навіщо? Потім не зупиниш».

Через декілька хвилин до мітингувальників звернулися з промовою глава Меджлісу Рефат Чубаров і народний депутат України від « Батьківщини» Андрій Сенченко. Вони закликали людей йти додому.

«Тепер організовано, групами по районах, по містах ми відправляємося додому. Ми будемо говорити, що Крим переміг! – сказав Рефат Чубаров. – Ідіть до своїх сусідів, вступайте в загони самооборони, разом охороняйте церкви і мечеті, робіть все разом».

«Наше завдання зараз – на дати влаштувати провокацію. Прохання до людей різних національностей охороняти від провокаторів. Ми знайдемо ту форму влади, яка буде прийнята і підтримана людьми», – сказав Сенченко.
Мітингувальники скандували «Крим, Україна», «Банду геть».

Близько 16:00 мітингувальники почали розходитись. Біля однієї з стін будівлі парламенту були виявлені бутлі з вином і металева палиця. Представники Меджлісу припускають, що їх принесли активісти проросійських організацій.

Джерело: 0652.ua