Про це він заявив на короткій пресс-конференції у вівторок увечері, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «L’Express».

«Я заявляю про свою чесність у людських взаємовідносинах і у моїх політичних діях, однак я усвідомлюю відповідальність, яка полягає у збереженні дієздатності уряду. Тому я подав президенту республіки заяву про відставку», – сказав Ле Ру.

Він ще раз наголосив, що найм його доньок було здійснено «у відповідно до законів і правил служби у Національних зборах».

Нагадаємо, у вівторок вранці премʼєр-міністр Франції Бернар Казньов викликав Брюно Ле Ру для того, аби він пояснив, яким чином працевлаштовував двох своїх неповнолітніх доньок в період коли був ще депутатом.

Перед цим ЗМІ повідомили, що  доньки Ле Ру, яким нині 20 і 23 роки, будучи неповнолітніми, заробили завдяки короткотерміновим контрактам в літній період 55 000 євро.

Інформацію про розмір виплат підтвердив сам Ле Ру, який, втім, відкидає будь-яку подібність до справи Франсуа ФІйона, дружина якого і двоє дітей отримали за роботу на держслужбі майже мільйон євро.

Пізніше стало відомо, що фінансова прокуратура Франції взялася за перевірку законності працевлаштування дочок глави МВС Брюно Ле Ру.