Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас наступного тижня перебуватиме з дводенним візитом в Україні.

Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник. Це – другий візит Мааса до Києва за останні п'ять місяців.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas) 18-19 листопада перебуватиме в Україні з візитом. Про це у неділю, 17 листопада, повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник у соціальній мережі Twitter.

Це – другий візит Гайко Мааса до України за останні п'ять місяців. Під час попереднього визиту 30 травня разом з французьким колегою Жаном-Івом Ле Дріаном на зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським йшлося про пожвавлення мінського процесу. Сторони домовилися продовжити переговори в "нормандському форматі". Нагадаємо, два дні тому було анонсовано наступний саміт у "нормандському форматі" за участі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини 9 грудня в Парижі.

18 листопада російська сторона має передати Україні захоплені минулого року три українських судна – буксир "Яни Капу" і малі броньовані артилерійські катери "Нікополь" і "Бердянськ", повідомила прикордонне управління ФСБ Росії. Зараз кораблі переправляють з порту Керч до узгодженого місця передання.

https://twitter.com/MelnykAndrij/status/1196032741042802688