Про це він повідомив під час круглого столу з питань протидії корупції, повідомив прес-центр відомства.

«Корупція як загроза національній безпеці», що відбувається в Києві за ініціативи громадських організацій.

За словами Голови СБУ − це не останні кадрові рішення в цьому напрямку. «Я зроблю все для того, щоб викорінити корупцію», − зазначив він. В. Наливайченко впевнений, що подолати це явище можна лише спільними діями правоохоронців, депутатів, громадськості.

На думку Голови СБУ, якщо влада не розвалить мур корупції, то він дуже скоро накриє саму владу, що може призвести до політичного, економічного та, зрештою, екзистенціального дефолту України.

«Україна може просто припинити своє існування як держава. Робота з очищення СБУ від корупціонерів разом із протидією російській агресії на сьогодні для мене є пріоритетом. Боротьба з корупцією буде також й важливою темою і під час мого візиту до Вашингтону», − сказав Валентин Наливайченко.

Голова СБ України також повідомив, що надіслав листи народним депутатам, які опікуються питаннями корупції, з пропозицією створити спеціальну комісію для перевірки резонансних відомостей про можливе вчинення співробітниками СБУ правопорушень. «Я гарантую повний доступ до всіх матеріалів, які є в Службі для перевірки та кримінального переслідування. Корупційний мур має бути зламаний», − наголосив він.