Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У програмі візиту Предстоятеля УГКЦ є зустрічі із єрархами Римо-Католицької Церкви, представниками влади, журналістами ведучих церковних і світських часописів та телебачення. Одним із головних моментів перебування Глави УГКЦ у Польщі буде презентація його книжки-інтерв'ю «Діалог лікує рани», яка вийшла польською мовою у видавництві «Знак» у співпраці з Католицькою Інформаційною Агенцією. Презентація запланована у Варшаві та Кракові.

У перший день візиту Патріарх Святослав зустрівся із владикою Станіславом Ґондецкім, Архиєпископом і Митрополитом Познанським, який є також Головою Конференції Єпископату Польщі. У розмові взяли участь владика Євген (Попович), Архиєпископ і Митрополит Перемисько-Варшавський, владика Володимир (Ющак), Єпарх Вроцлавсько-Ґданський, та владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.

Глава УГКЦ обговорив із Головою Конференції Єпископату Польщі справи душпастирства вірних УГКЦ, які приїхали до Польщі на працю, а також шляхи співпраці і примирення українського і польського народів. Предстоятель УГКЦ подякував митрополиту Станіславу за сприяння польських єпископів у наданні можливості священикам УГКЦ служити Божественні Літургії для наших вірних у костелах.

Зі свого боку, Голова Конференції Єпископату Польщі висловив вдячність Главі УГКЦ за старання у справі польсько-українського примирення.

 

«Вголос»