Про це йдеться у зверненні Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, яке оприлюднив офіційний сайт УПЦ КП.

Першоєрарх наголошує, що українці повинні згуртуватися, бо лише у єдності – сила народу. За його словами, дії представників української держави можуть викликати критику, але слід пам’ятати: окупаційна влада не дозволить ніякої критики.

«Висловлюю солідарність з усіма, хто безстрашно вже став проти агресора. Велика повага і шана мужньому кримськотатарському народу, який в умовах окупації зберігає відданість єдності України. Вдячний за мужність архиєпископу Клименту, духовенству і вірним Кримської єпархії Київського Патріархату – наша Церква робитиме все можливе, щоби підтримати їх та захистити їхні права», – зазначив Предстоятель УПЦ КП.

Патріарх Філарет наголосив, що у ці важкі дні українці не повинні тримати на зла чи ворожнечі до російського народу, бо у майбутньому, на його переконання, незалежна Україна і демократична Росія матимуть дружні та рівноправні відносини.

«У ці важкі дні ще раз хочу засвідчити – Київський Патріархат з українським народом. Ми молимося до Бога і просимо захистити нашу державу і народ від нашестя чужинців, просимо Господа невидимою силою зміцнити Україну в боротьбі за правду, свободу і мир. Закликаю всіх віруючих до такої молитви і твердо впевнений, що у цій боротьбі переможе український народ. Нехай Бог благословить нашу державу, наші мужні збройні сили і весь український народ!», – побажав Патріарх Філарет.