Керівник Державного управління справами Іван Куцик попався на придбанні двох автомобілів за захмарною ціною у свого кума, автомагната і екс-нардепа Таріела Васадзе.

Так, НАБУ початло розслідування за фактом закупівлі машин Mercedes-Benz V-Class V 250d загальною вартістю 10,02 млн грн, передає «Антикор» із посиланням на дані в системі «Прозорро».

При цьому, повідомляється, що автомобілі придбали за переговорною процедурою, оскільки «Автомобільний Дім Україна Мерседес-Бенц», що належить Васадзе, був єдиним учасником тендеру.

Уточнюється, що перший автомобіль повинен мати оббивку салону з ексклюзивної чорної шкіри, систему кондиціонування сидінь водія і переднього пасажира тощо. Другий, крім цього, – задню частину салону з перегородкою, холодильний відсік, відкидні столики і ТБ-тюнер.

Примітно, що крім цих двох машин, ДУС оголошували ще один тендер – на закупівлю броньованих Mercedes-Benz загальною вартістю 42,42 млн грн. Однак його скасували через подачу для участі в торгах менше двох пропозицій.