Про це повідомляє The Daily Express.

Як пояснює видання, глядачі діляться своїм досвідом у соціальних мережах. За останні шість місяців вони повідомили, що бачили як журналісти позіхають або длубаються в носі, а також їдять банани і п'ють каву.

Один користувач поскаржився на несерйозну поведінку журналістів: «Людина похмуро розповідає про повені на BBC News. Дорослі люди на задньому плані роблять вигляд, що їх парасольки - це світлові мечі». Інший користувач помітив журналістів, обнімаються на фоні інтерв'ю з лікарем: «Я розумію, що сьогодні п'ятниця, але все ж ...»

На прозорість стін студії скаржилися і самі журналісти «Бі-Бі-Сі». Як зазначає The Daily Express, вони вже охрестили новий офіс «ведмежою ямою» і заявили, що відчувають себе «пандами в зоопарку». Деякі співробітники «Бі-Бі-Сі» попросили, щоб скло зробили менш прозорим. Вони помітили, що глядачів може образити їх некоректна поведінку під час тяжких репортажів чи обговорення трагічних подій у студії.

Редакція новинної служби BBC News переїхала в новий офіс з прозорими стінами в березні цього року. На сайті телерадіокомпанії йдеться, що в новому офісі створили більш просту і строгу обстановку для кращої інтеграції всіх служб «Бі-Бі-Сі». Холдинг збирається заощадити на переїзді в нову студію 736 мільйона фунтів стерлінгів в найближчі двадцять років.

Через популярну практику робити прозорі стіни в телестудіях в камеру потрапляють іноді несподівані речі. Наприклад, траплялись випадки, коли глядачі скаржилися на потрапляння в кадр еротичних або порно-роликів, які або транслювалися на моніторах у редакції, або були відкриті у когось на комп'ютері.

Джерело: Лента